Get Adobe Flash player

نوشت‌افزار پرطرفدار(۱۰) / جامدادی یا جای همه‌چیز

وقتی خیالتان از خرید خودکار، مداد، پاکن‌کن و ماژیک و… راحت شد، حالا باید به فکر کیفی کوچک باشید تا همه آن‌ها را کنارهم قرار دهید و بتوانید با باز کردن یک زیپ ساده، به همه آن‌ها دسترسی پیدا کنید و محبور نباشید داخل همه زیپ‌ها و جیب‌هایتان را بگردید.

این کیف کوچولو در حقیقت‌‌ همان جامدادی شماست که جنسی شبیه کیف مدرسه دارد، ضد آب است، سه زیپ دارد و می‌توانید آن را به صورت آویز به کیف بزرگ مدرسه‌تان نیز متصل کنید.

داریم از جامدادی‌های گابول (gabol) برای شما حرف می‌زنیم که بیشترین فروش را در میان جامدادی‌های فروشگاه مرکزی شهرکتاب داشته است. طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی از این جامدادی نرم و سبک موجود است و وقتی آن را ببینید و لمس کنید، متوجه می‌شوید که چرا اینقدر پرطرفدار است. این جامدادی‌ها در شهر والنسیای اسپانیا ساخته شده‌اند.

بعضی از رنگ‌های جامدادی گابول مطلوب دخترهاست و بعضی از رنگ‌هایش را پسر‌ها بیشتر دوست دارند. البته ما هیچ تفکیکی قائل نیستیم و هرکس هر رنگ و طرحی را که می‌پسندد می‌خرد. ولی چه کنیم که بیشتر دختر‌ها عاشق رنگ‌های صورتی و زرشکی‌اند و پسر‌ها از سورمه‌ای، مشکی و قرمز بیشتر استقبال می‌کنند.