Get Adobe Flash player

آغاز جشنوارۀ نوشت‌افزار با عرضۀ کالاهای مرغوب برای خانواده‌ها

در فاصله یک ماه مانده به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، جشنواره نوشت‌افزار فروشگاه مرکزی شهرکتاب با عرضه بیش از پنج هزار نوع کالا از اول شهریور آغاز شده و به استقبال پاییز رفته است.

در این جشنواره که تا ۱۵مهر ادامه خواهد داشت، انواع مارک‌ها و تولیدات نوشتاری و هنری برای رده‌های سنی مختلف (از خردسال تا بزرگسال) عرضه شده است.

اصلی‌ترین بخش جشنواره را لوازم تحریر دانش‌آموزی و دانشجویی تشکیل می‌دهد. در این میان دانشجویان هنر و معماری هم می‌توانند، اقلام تخصصی و موردنیاز خود را در مارک‌های مختلف بیابند و تهیه کنند. از دیگر بخش‌های موجود در جشنواره، ارائه لوازم موردنیاز کارمندان اداری و مهندسان است که می‌توانند در کنار دانش‌آموزان، دانشجویان و اهالی هنر، ابزارهای موردنظر خود را در طرح‌ها و قیمت‌های مختلف تهیه کنند. بخشی نیز به لوازم کمک آموزشی و سرگرمی‌های فکری کودکان اختصاص یافته است.

خانواده‌ها می‌توانند هر گونه لوازم مدرسه (انواع دفتر و کاغذ کلاسور، مداد و خودکار و خودنویس، مقوا، ماژیک، آبرنگ و رنگ‌های روغنی، گواش و ترکیب‌کننده‌ها، برچسب و منگنه، دفترچه یادداشت، تراش و پاک‌کن، خط‌کش و پرگار، کیف و کوله، کلاسور و چراغ مطالعه، ماشین حساب و…) را به صورت یکجا و با تنوع طرح‌ها و برندها خریداری کنند. کالاهای عرضه شده در این جشنواره بیش از پنج هزار نوع را دربر می‌گیرد که براساس نیازهای محصلان و دانشجویان فراهم شده است. شهرکتاب مرکزی محصولات مرغوب و اصل برندهای شناخته شده دنیا را در این جشنواره گرد آورده و از توزیع محصولات فاقد کیفیت که معمولا در آستانه آغاز سال تحصیلی وارد بازار می‌شود، خودداری کرده است.

این جشنواره که هر ساله در شهریور ماه برگزار می‌شود، با ارائه انواع محصولات نوشت‌افزاری ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان، هنرجویان و مهندسان، توانسته است موقعیتی را فراهم کند تا خانواده‌های تهرانی که در جستجوی کالاهای موردنیاز فرزندان محصلشان هستند، با اطمینان از کیفیت کالاهای ارائه شده، به فروشگاه مرکزی شهرکتاب مراجعه کنند.