Get Adobe Flash player

شهر کتاب مرکزی هم به نقطه صفر مرزی پیوست

فروشگاه مرکزی شهر کتاب در کمک رسانی به کمپین نقطه صفر مرزی مشارکت می‌کند.

در آستانه پاییز و فرارسیدن سال تحصیلی جدید، رامبد جوان، مهتاب کرامتی و نگار جواهریان دفاتری را برای مردم امضا و برای آنها آرزوی موفقیت و شادکامی در سال تحصیلی جدید کرده‌اند و مردم می‌توانند به واسطه خرید این دفاتر، به کمپین نقطه صفر مرزی کمک کنند.

جمیعت طلوع بی نشان‌ها یک سازمان خیریه مردم نهاد، بیش از یک دهه است که در حوزۀ کاهش آسیب های اجتماعی و به خصوص کارتن خوابی فعالیت می‌کند.

طلوع همواره با رویکرد محبت و درک متقابل به موضوع کارتن خوابی پرداخته است. و ضمن جذب و درمان این عزیزان بعد از فراهم آوردن آموزش و اشتغال برای‌شان در نهایت آنها را به کانون خانواده و جامعه باز می‌گرداند.

با توجه به اینکه بی سوادی و حاشیه نشینی میتواند افراد را در معرض آسیب قرار دهد. طلوع در مسیر آرمان اصلی خود، طی دو سال گذشته اقدام به برگزاری کمپین #نقطه_صفر_مرزى کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با خرید این دفاتر از شهر کتاب مرکزی و دیگر کالاهایی که در کنار این دفاتر قرار گرفته است، در این کمپین مشارکت داشته باشند و کودکان نیازمندی را که در مرزهای ایران هستند، یاری کنند.

گفتنی است این طرح در شهر کتاب مرکزی (به آدرس خیابان شریعتی، بعد از تقاطع مطهری، نبش کوچه کلاته) تا ۱۵ مهرماه برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این دفاتر، به طبقه همکف و جایگاه مخصوص این پویش مراجعه کنند.